KURUMSAL

TATSAN TARIM LTD. ŞTİ. dünyanın birçok ülkesine satış yapan GREEN HAS ITALIA S.p.A ve AMINCO S.r.l İtalyan firmalarının Türkiye temsilcisidir. Merkezi Antalya'da olup tarım sektöründe 2001 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 

TATSAN TARIM; spesifik besleme ürünleri ve özel gübreleme programları ile sadece sağlıklı ve kaliteli bitki yetiştirmek amacında olmayıp aynı zamanda çevreyi ve toprak kaynaklarını korumayı hedeflemiştir. Türk Tarımının çağdaş ülkeler seviyesinde hak ettiği yere ulaşması için; spesifik besleme ürünleri ile talebe uygun kaliteli ürün yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Satış sonrası, teknik departmanı ile çiftçimize özel ürünlerimizi bilinçli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmakta ve bu alandaki yatırımlarına devam etmektedir.

TATSAN TARIM; pazar ağını Ege, Karadeniz, İç Anadolu Bölgeleri ile Adana ilinde "Distribütör" sistemiyle satışını gerçekleştirmektedir. Hem ürün portföyünü hemde teknik personelini güçlendirip lokal bölgeden çıkarak, bütün Türkiye'nin her noktasına hitap etmeyi amaçlayıp, pazarlama ve pazarlama sonrası teknik faaliyetlerini Türk çiftçisinin hizmetine sunmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet veren, sürekli olarak gelişme süreci ve gayreti içerisinde bulunan firmamız Türk tarımına desteğini vermeye devam edecektir.